SVEIKINAME!

Sveikiname 8b kl. mokinį Nemuną Širvinską, kuris dalyvavo  tarptautinėje „Vilipo 2023″ olimpiadoje  ir laimėjo 3-ąją vietą (bronzą) nacionaliniame etape.
Gegužės 12 d. Nemunas atstovaus progimnaziją tarptautiniame olimpiados etape. Linkime sėkmės!
Dėkojame mokytojams – Tomui Gulbinui ir Kristinai Grigaitei Bliūmienei už pagalbą ruošiantis olimpiadai.
Trečius metus iš eilės Lietuvoje organizuojama tarptautinė mokinių projektų olimpiada – Vilnius International Project Olympiad – VILIPO. Šis konkursas skirtas Lietuvos ir užsienio šalių mokiniams nuo 14 iki 19 metų.
Konkurso idėja – skirtingų šalių mokinių mokslinių ir meninių projektų, kurių temos apima aktualių gamtosaugos, energijos, inžinerijos problemų sprendimą, pristatymas.
Konkurso tikslas – skatinti mokinius suvokti globalias aplinkosaugos, aplinkos tvarumo problemas ir ieškoti problemų sprendimų, pasitelkiant gamtos mokslus, technologijas, inžineriją, robotiką, programavimą ir menus