Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Sveikiname progimnazijos Muzikos studiją!

Respublikiniame lietuviškos dainos konkurse festivalyje Šiauliuose “Mūsų dienos 2019”, skirtame V. Kernagiui atminti, mūsų progimnazijos Muzikos studija laimėjo pirmąsias vietas kategorijose “Gyvo garso grupė’ ir “Autorinės dainos” (Justė Bubelytė)! https://youtu.be/Mvj3WKgz2MA Mūsų progimnazistai buvo patys jauniausi konkurse, bet lygiomis teisėmis Šiaulių arenoje išstojo kartu su Lietuvos (Vilnius, Druskininkai, Šiauliai ir t.t.) gimnazistais. https://www.facebook.com/deividas.vaiciulis.9/videos/2393145454030442/UzpfSTQyNzE5NjQ2NDEyMTE3ODoxMjI0Mjk3NDIxMDc3NzQx/
LSMU gimnazijos ir “Kašpirovskio dantys” organizuotame festivalyje-konkurse “Garso injekcija 2019” mūsų mokiniai taip pat buvo vienintelė tokio jauno amžiaus muzikos grupė ir  laimėjo II vietą!

Ačiū Muzikos studijos vaikams: Balčiūnaitė Viltė 7b, Balčiūnaitė Laura 7b, Mačytė Augustė 7b, Kupčiūtė Ūla 7b, Dubinskaitė Gabija 7b, Rimšaitė Ugnė 7b, Bubelytė Justė 8a, Guzaitis Markas 8a, Dainora Rokas 8a, Zorgevičius Ugnius 8b !

Ačiū mokytojui Vygintui Venclovui už kukliai, kantriai dirbamą didelį darbą! Labai džiaugiamės ir didžiuojamės!
Skip to content