Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

SVEIKINAME! STEAM IŠŠŪKIS PRIIMTAS!

Spalio 26 d. 3b klasės mokinės Neida Bankauskaitė ir Ieva Striupaitytė (mokytoja Jolanta Vaitkevičienė), bei 4b klasės mokiniai Ąžuolas ir Jokūbas Kiškiai (mokytoja Jūratė Valančauskienė) dalyvavo nacionaliniame STEAM centrų tinklo atidarymo renginyje ir STEAM IŠŠŪKYJE. Renginio dalyvius sveikino Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministrė J. Šiugždinienė.
STEAM IŠŠŪKYJE dalyvavo Kauno m. mokyklų 3-8 klasių komandos. Neida ir Ieva turėjo sukonstruoti vibruojanti voriuką, su kuriuo dalyvavo lenktynėse, o Ąžuolas ir Jokūbas sukonstravo balionu varomą automobilį ir dalyvavo automobilių lenktynėse. Buvo vertinamas kūrybiškumas, bendradarbiavimas ir kiti gebėjimai. Mūsų progimnazijos komanda, nors buvo pati jauniausia, bet užėmė 3 vietą mieste!
Ačiū pradinio ugdymo mokytojoms Jolantai ir Jūratei už puikų komandos sutelkimą ir parengimą!
Skip to content