Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Sveikiname tarptautinio konkurso prizininkus!

Šį rudenį dailės mokytoja Ramunė Misiūnienė į tarptautinį vaikų ir jaunimo dailės miniatiūrų konkursą „Dialogai su gamta. Mano augintinis“ išsiuntė net 20 vaikų darbų. Kodėl tiek daug? O todėl, kad vaikai nupiešė tokius fantastiškus piešinius, kad buvo labai sunku atrinkti pačius pačiausius… Pasirodo, nelengva buvo ir konkurso komisijai, nes net 5 mūsų mokiniai tapo prizininkais! Konkurse dalyvavo trijų amžiaus grupių (6–10, 11–14, 15–19 metų) vaikai ir jaunimas.

1–4 klasių grupėje II vieta – Emilijus Bobina, 2 kl.

5–8 klasių NOMINACIJOS:

Už įtaigiausią augintinio charakterį – Mindaugas Daukšys, 5 kl.

Už įtaigiausią augintinio charakterį – Ema Vaškevičiūtė, 8 kl.

Už įtaigų minimalizmą – Banga Stulgaitytė, 7 kl.

Už nuoširdų įtaigumą – Karilė Granickaitė, 8 kl.

Ačiū kūrybiškiems mokiniams ir dailės mokytojai Ramunei!

Darbų galerija: https://www.kpkc.lt/index.php/8-naujienos/192-tarptautinio-vaiku-ir-jaunimo-dailes-miniatiuru-konkurso-dialogai-su-gamta-mano-augintinis-vertinimo-rezultatai-ir-darbu-galerija

Skip to content