Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Gerbiami Tėveliai, buvę Mokiniai, Darbuotojai ir kiti geradariai!

Dėkojame už Jūsų pasitikėjimą ir paramą skiriant 1,2 proc. gyventojų pajamų mokesčio dalį.

2023 metais progimnaziją pasiekė Jūsų skirti 4920 EUR. Šios paramos dėka įsigijome SMART ekraną, televizorių (hole), padengėme dalį išlaidų įrengiant naują praėjimo kontrolę (priestate), įsigijome baldus mokinių poilsio erdvėms (krėslai, kilimai, pufai ir palapinės „Tylos kiemeliui“ bei pradinių klasių koridoriuose), atnaujinome rūbinę. Jūsų paramos dėka sumokėjome už mokinių komandų dalyvio mokesčius festivaliuose, konkursuose, projektuose bei transporto paslaugas. Taip pat įsigijome trūkstamas ugdymo priemones bei paslaugas progimnazijos reprezentacijai (Kalėdinių koncertų filmavimas, logotipo spaudo gamyba, 100-mečio ąžuoliuko informacinės lentelės graviravimas ir t.t.). AČIŪ!

Savo gerą valią ir pasitikėjimą progimnazija galite išreikšti skiriant savo 1,2 proc. GPM dalį ir šiais metais, taip padėsite mokyklai ir toliau kurti saugią, jaukią, modernią ugdymosi aplinką vaikams.

 1. Prisijunkite EDS adresu https://deklaravimas.vmi.lt
 2. Meniu pasirinkite „Deklaravimas“– „Pildyti formą“.
 3. Pasirinkite „Prašymas skirti paramą“.
 4. Užpildykite FR0512 v.4 formą tiesiogiai EDS portale.
 5. Formoje užpildykite asmeninius duomenis bei šiuos laukelius:
 • 5 Mokestinis laikotarpis – 2023
 • 6S Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams –
 • E1 Gavėjo tipas – 2 (paramos gavėjas)
 • E2 Gavėjo identifikacinis numeris (kodas) – 190134498
 • E3 Mokesčio dalies paskirtis – PARAMA
 • E4 Mokesčio dalies dydis procentais – iki 1,2
 • E5 Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio – (pasirinkite metus)
Skip to content