MIELI MOKYKLOS MOKINIŲ TĖVELIAI, DARBUOTOJAI, RĖMĖJAI

Gyventojų pajamų mokesčio įstatymas numato sumokėtų pajamų mokesčio dalį (iki 2 proc.) skirti švietimo įstaigoms. Ši finansinė parama – didelė paspirtis gerinant  mokinių ugdymo kokybę, atnaujinant ir modernizuojant  mokyklos erdves bei mokymo(si) bazę. Būtume labai dėkingi, jei ir šiais metais  2 ar 1 procentus GPM sumos paskirtumėte Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijai.

Prašome iki 2019 metų balandžio 28 d. užpildyti Valstybinės mokesčių inspekcijos formą  FR0512  (04 versija) ir pasirinktinai:

• pristatyti ją Valstybinės mokesčių inspekcijos (VMI) skyriams (Europos pr. 105, Kaune) arba VMI skyriams pagal gyvenamąją vietą;
  • užpildyti FR0512 formą pasinaudojant elektroninio deklaravimo sistema http://deklaravimas.vmi.lt;
  • atnešti (iki balandžio 11 d.)  į  progimnazijos  raštinę.

MŪSŲ REKVIZITAI:

Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija, įmonės kodas 190134498

Skuodo 27, LT-45131 Kaunas

Tel./fax. 34 15 09, el. paštas: mokykla@ktuprogimnazija.lt

Pridedame  prašymo pervesti 2 proc. nuo gyventojų pajamų mokesčio formą, kuri jau yra pusiau užpildyta – Jums tereikės užpildyti savo asmens duomenis ir pasirašyti.

Pildydami   FR0512  (04 versija) didžiosiomis raidėmis, įrašykite:

1 laukelyje – Jūsų asmens kodas;

2 laukelyje – Jūsų telefono numeris;

3V laukelyje – Jūsų vardas;

3P laukelyje – Jūsų pavardė;

4 laukelyje – Jūsų adresas;

E4 laukelyje – nurodyti Jūsų progimnazijai skiriamo mokesčio dalies dydį procentais: jei skiriate 2 procentus – rašote 2,00, jei skiriate 1 procentą – rašote 1,00.

E5 laukelyje – nurodyti  mokestinį laikotarpį, iki kurio skiriate paramą: mokesčio dalį galima skirti iki 2019 m.

Dėkojame už Jūsų paramą ir gerumą!

Naujausi įrašai
Priėmimas 2019 metais