Tarptautinė tolerancijos diena mokykloje

Pilietinės iniciatyvos Tarptautinei tolerancijos dienai paminėti tikslai:

• Išsiaiškinti, ką reiškia TOLERANCIJA;
  • Aptarti, ar mes gyvename tolerantiškoje visuomenėje, ar tolerantiškai elgiamės, kokius netolerancijos (tolerancijos) pavyzdžius mokiniai yra pastebėję, kodėl turime būti tolerantiški;
  • Piešti, iš nuotraukų ir kitų medžiagų gaminti dėlionės detales, kurias sujungus išeitų paveikslas ar piešinys tolerancijos tema.

2020 metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos dėlionė. Mūsų visuomenė – kaip dėlionė, sudaryta iš skirtingų gabalėlių, kuriuos sujungus gaunamas visos visuomenės paveikslas. Visuomenę sudaro žmonės, skirtingi pagal amžių, lytį, socialinę padėtį, išsilavinimą, pažiūras, pomėgius, gyvenimo būdą ir t.t.

Taigi minint Tarptautinę tolerancijos dieną mokykloje per integruotas etikos pamokas 1–8 klasių mokiniai spalvino, piešė, kūrė Tolerancijos dėlionę. Pamokas vedė etikos mokytoja Erika Šukutienė.