Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Tarptautinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Rieduliukas“

KTU Vaižganto progimnazijos pradinio ugdymo mokytojų komanda nuo spalio 1 iki 22 d. organizavo tarptautinį vaikų kūrybinių darbų konkursą „Rieduliukas“, skirtą Tarptautinei dienai be automobilio paminėti, taip pat pradinukų meninės raiškos gebėjimams ugdyti tyrinėjant dviratį, jį kuriant, gaminant bei (ar) fotografuojant. Smagu, kad populiarinti važinėjimą dviračiais, prisidedant prie žmonių sveikatos gerinimo ir saugesnės, švaresnės aplinkos kūrimo Lietuvoje ir svetur, skatinti atskleisti save įvairiomis meno priemonėmis ir būdais, ugdyti vaikų kūrybiškumą įgyvendinant savo idėjas ir svajones bei įtraukti šeimos narius, įstaigos bendruomenę į bendrą veiklą piešiant, gaminant ir fotografuojant dviračius, panoro įvairių Lietuvos miestų ir rajonų bendruomenės bei mokiniai iš Kolorado (JAV) lituanistinės mokyklos, Lituanistinės etnokultūros ir dramos mokyklos „Bitė“ (Anglija). Mokytojai iš Kauno, Vilniaus, Panevėžio ir jo rajono, Šiaulių, Marijampolės, Alytaus, Šeduvos, Prienų, Biržų, Zarasų, Čekiškės, taip pat iš Raseinių, Ukmergės, Šilutės, Anykščių, Pasvalio ir Alytaus rajonų atsiuntė net 149 įvairius kūrybinius darbus. Konkurse dalyvavo 7–11 metų vaikai, darbus jie galėjo pateikti trijose kategorijose: piešiniai, kūrybiniai darbai ir fotografijos.

Darbų pateikimo laikas baigėsi. Spalio 25–lapkričio 2 d. juos galima pamatyti KTU Vaižganto progimnazijos svetainėje ir FB paskyroje. Konkurso nugalėtojai bus paskelbti iki lapkričio 5 d. 18 val.

Laukiame Jūsų palaikymo ir linkime sėkmės konkurse!

Skip to content