Tėvynės pamoka

Sausio 13-ąją, pagerbdama laisvės gynėjus, mokyklos bendruomenė dalyvavo pilietinėje akcijoje „Atmintis gyva, nes liudija“. Tą dieną visi segėjo neužmirštuoles atlapuose, jaunieji šauliai budėjo per pertraukas.

Ryte 15 minučių klasėse ir koridoriuose ant palangių degė žvakės. Per pirmą pamoką mokytojai su mokiniais kalbėjo apie Sausio 13-osios įvykių reikšmę, mokiniai dalijosi savo artimųjų prisiminimais.

Kasmet penktų klasių mokiniai su istorijos mokytoju Nerijumi Navicku ateina į mokyklos muziejų susipažinti su išskirtiniais eksponatais – a. a. istorijos mokytojos Astos Pranaitienės kruopščiai surinktais tų dienų laikraščiais. Šiemet jiems – jau 29 metai. Klasės valandėlė muziejuje vyko ir 3c mokiniams.

Mes prisimename tuos, kurie apgynė Laisvę.