Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

VALGYKLA ATIDARYTA!

Vasario 1 dieną vyko valgyklos atidarymo šventė. Valgykla atidaryta po daugiau nei metų trukusios rekonstrukcijos – atnaujinta ne tik pati patalpa, bet ir inventorius.

Atidarymas buvo jaukus, šeimyniškas ir be jokios pompastikos. Susirinko kviestiniai svečiai: mokyklos taryba, jos pirmininkė Rasa Andriulienė, tėvų tarybos pirmininkė Eglė Pranskūnienė, mokyklos bendruomenė, Kauno miesto savivaldybės Ryšių su visuomene skyriaus specialistai.

Mokyklos tarybos pirmininkė kartu su progimnazijos direktore iškilmingai perkirpo kaspiną, taip pat pasidžiaugė moderniu valgyklos inventoriumi, žėrė ne vieną pagiriamąjį žodį tiekėjo „Niklita“ patiekalams.

Primename, kad nuo vasario 4 d. valgykla dirbs nuo 9.00 iki 15.00 val. 1-5 kl. mokiniai pietauja po trijų pamokų. 6-8 kl. mokiniai – po keturių pamokų.

Taip pat įvesta ir nauja tvarka valgykloje – vaikai stoja į eilę, dedasi pasirinktus patiekalus į padėklus (Švediško stalo principu). Maisto išdavimo eilės pabaigoje susimokama grynaisiais. Įprasto pietų komplekso kaina – 2 EUR.

„Atsiskaitymo kortelėmis, elektroniniu mokinio pažymėjimu dar neįdiegsime, kad nestrigtume prie kasų, nes viskas nauja, reikia apsiprasti su elementaria tvarka, o tada „pasijungsime“ ir naujas technologijas“, – sakė progimnazijos pavaduotoja ugdymui Rūta Songailienė.

Mokinių priėmimas

Skip to content