Dalyvaujame respublikinėje Darnios mokyklos programoje  2019-2021 m.

Programą vykdo  Lietuvos vaikų ir jaunimo centras

Organizatorių tikslai:

• Sutelkti mokyklos bendruomenes Jungtinių Tautų Darnaus vystymosi darbotvarkės 2030 tikslų įgyvendinimui;
  • Integruoti darnaus vystymosi švietimo temas į kasdienį ugdymo procesą (pamokas, kt. užsiėmimus);
  • Skatinti bendruomeniškumą ir stiprinti darnias mokyklų  bendruomenes.

Programa siekia paskatinti jaunus žmonės mokyklose imtis iniciatyvos, ugdyti darnios gyvensenos įpročius bei šviesti žmones apie tvarius, aplinkai ir visuomenei vertingus pasirinkimus. Šių metų pagrindinis programos akcentas yra darnios bendruomenės puoselėjimas.

Kodėl verta dalyvauti?

• Programa gyvuoja nuo 2014 m. ir kasmet suburia gausų tinklą mokyklų dalyvių, kurios pasibaigus projektams, džiaugiasi tvariais sprendimais, sutaupytomis lėšomis ir naujomis mokyklų iniciatyvomis bei tradicijomis;
  • Dalyvavimas programoje yra būdas mokyklos bendruomenei prisijungti prie globalių problemų sprendimo bei prisijungti prie pasaulinių tikslų vystymo;
  • Programos formatas padeda įtraukti moksleivius į mokyklos planuojamas veiklas, tai yra patraukli ugdymo forma, kuri padeda ne tik formuoti sąmoningą moksleivio mąstymą, bet ir keičia jo vartojimo įpročius.

Mums džiugu, kad progimnazijos mokiniai dalyvavo respublikiniame „Atliekų kultūros” egzamine 2021.

Laikydami egzaminą, mokiniai ne tik pasitikrino žinias, bet ir išsiaiškino savo silpnąsias vietas. Visi egzamino dalyviai apdovanoti diplomais.

Labiausiai džiaugiamės mūsų septintoke Kamile, kuri ypač gerai atliko egzamino užduotis ir gavo ekspertės diplomą. Sveikiname Kamilę!”

Mokinių priėmimas