Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Vokiečių kalbos dienos mokykloje

Spalio 20–22 dienomis 6–8 klasių mokiniai dalyvavo Vokiečių kalbos dienų projekte „O kaip vokiškai?“, jį inicijuoja Vokietijos Federacinės Respublikos ambasada Lietuvoje, Goethe’s institutas, Centrinė užsienio švietimo sistemos valdyba (ZfA), Vokietijos akademinių mainų tarnyba (DAAD) bei Vokietijos ir Baltijos šalių prekybos rūmai (AHK).

Šeštokai pripiešė trijų spalvų – juodos, raudonos ir geltonos – meškiukų, kurie vokiškai „sveikino“ visus atėjusius į mokyklos valgyklą. Septintokai ir aštuntokai su dailės mokytoja Ramune Misiūniene parengė stendą su vokišku šio renginio pavadinimu „Tage der deutschen Sprache“, nupiešė plakatų su vokiškais patiekalų pavadinimais.

Šią savaitę pietaudami mokyklos valgykloje vienas kitam linkėjome „Guten Appetit.“

Parengė vokiečių kalbos mokytoja Jūratė Urbonienė

Mokinių priėmimas

Skip to content