Uniformos

1-4 kl. mokinių uniformos aprašas

Uniformos 1-4 klasių mokiniams matuojamos mokykloje (19 kab.) 2019 m. birželio 11 d. 10.00-14.00. Už uniformas gamintojui UAB „Savitas stilius“ atsiskaitoma iš karto. Uniformos atsiunčiamos.

1-4 kl. mokinių uniformų, emblemos siuvinėjimo kainynas, gamintojo kontaktai ir pavienių užsakymų tvarka

5-8 kl. mokinių uniformos aprašas

Uniformos 5-8 klasių mokiniams matuojamos mokykloje (19 kab.) 2019 m. birželio 17 d. 16.00-18.00. Pradinė įmoka gamintojui pateikiant užsakymą 20 eurų. Uniformos atsiimamos UAB „Tometa“.

5-8 kl. mokinių uniformų kainynas, gamintojo kontaktai

Nuo 2019-09-01 visų klasių mokiniai šiltuoju sezonu prie uniformos dėvi baltos arba pilkos spalvos polo marškinėlius trumpomis rankovėmis. Juos įsigyti galite savarankiškai arba užsisakyti iš uniformų gamintojų UAB „Savitas stilius“ (8-9 EUR) arba UAB „Tometa“ (9-11 EUR)

Siekiant mažiau vartoti, kviečiame išaugtą uniformą parduoti ar dovanoti Facebook grupėje „UNIFORMOS KTUVP. Parduodam/Keičiam/Dovanojam“ https://www.facebook.com/groups/2044109362582732/

Prašome bendrauti ne komentaruose, o tiesiogiai per žinutes. Kad nekiltų papildomų klausimų iš karto nurodykite dydį (ūgį), klasę, drabužio būklę, ilgį, plotį, kainą. Pardavus/atidavus, komentaruose parašykite „parduota/atiduota“ arba savo žinutę ištrinkite, kad nebūtų neaktualių skelbimų.

Progimnazija neatsako už gaminių kokybę, kainą ar skelbimų turinį.

Iš anksto dėkojame už pagalbą tėveliams, vaikams ir planetai.