Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Teachers Lead Tech  tai nuolatinio mokymosi platforma pradinių klasių mokytojams, kurioje dalyvauja mūsų mokyklos pradinių klasių mokytojai Eglė, Ieva, Jūratė ir Tomas. Technologinės kūrybos įgūdžius jie atneša į klases,  moko(si)  technologijas naudoti kaip mokymo(si) ir kūrybos įrankį bei turinį.

  Informatinio ugdymo pradinėje mokykloje tikslas – padėti mokiniams ugdytis informatinį mąstymą ir gebėjimus sumaniai naudotis šiuolaikinėmis technologijomis, siekiant veiksmingai mokytis visų dalykų, įgyti skaitmeninės kompetencijos, būtinos kiekvieno žmogaus visaverčiam gyvenimui žinių visuomenėje, pagrindus.

Projekto kryptys:

Kūrybiškumas- nuo technologijų naudojimo iki skaitmeninio turinio kūrimo

Inžinierinių įgūdžių ugdymas

Bendradarbiavimas- nuo individualaus prie grupinio darbo pasitelkiant skaitmenines technologijas.

Eglė Zinevičienė

Pradinių klasių mokytoja. Informacinės technologijos ir šiuolaikiniai vaikai yra du neatsiejami dalykai. Mokiniams be galo patinka žaisti įvairius žaidimus ir kažką kurti naudojant IKT, tad pasitelkus tai ir integravus į pamokų veiklas, galime gauti puikių rezultatų. Projektas “Teachers Lead Tech” padeda pritaikyti savo technologinius įgūdžius skatinant kūrybiškumo ugdymą pamokose.

Tomas Bliujus

Esu pradinių klasių ir istorijos mokytojas. Domiuosi sportu, istorija, politologija, Lietuvos krašto pažinimu. Mano mokymo tikslas ugdyti drąsų, atsakingą, savarankišką, kritiškai mąstantį vaiką. Tikiu, kad stiprus draugystės ryšys tarp vaiko ir mokytojo leidžia vaikui nebijoti, pilnai atsiskleisti, parodyti savo stipriąsias ir silpnąsias puses bei užslėptą vidinį talentą.

Ieva Aurylaitė

“Išsilavinęs žmogus yra tas, kuris žino, kaip sužinoti tai, ko jis dar nežino. (Vokiečių filosofas George Simmel)“.

Jūratė Valančiauskienė

Pamokose nuolat naudoju  šiuolaikines technologijas, taip paįvairinu pamokas ir motyvuoju vaikus. Tačiau visada  primenu mokiniams, kad nepamirštų parkerio ir knygos, bei nuoširdaus bendravimo su draugais ir šeimoje.

Vaikų Velykėlių (Atvelykio) tradicijos

Vaikų Velykėlių (Atvelykio) tradicijos itin artimos pačioms Velykoms: vėl yra dažomi ir ridenami margučiai. Taip…

Skaityti daugiau

SAUGESNIO INTERNETO SAVAITĖ

Šiuo laikotarpiu internetas ir technologijos užima itin reikšmingą vietą mūsų gyvenime, tačiau jame, kaip ir…

Skaityti daugiau

3 b klasės mokiniai mokėsi programavimo pagrindų edukacinėje aplinkoje „Code.org“

3 b klasės mokiniai mokėsi programavimo pagrindų edukacinėje aplinkoje „Code.org“. Vaikai, dirbdami su šia programa,…

Skaityti daugiau
Skip to content