APRAŠYMAS IR NUMATOMOS VEIKLOS

Projekto tikslas – ištirti kultūrinius skirtumus, nustatyti bendrus aspektus ir rengti bendrus projektus. Projekto veiklomis siekiama pasidalinti kultūriniais ir istoriniais turtais bei puoselėti UNESCO paveldo objektus šalyje ir už jos ribų.

Projekto veiklos: 13 mokyklų partnerių iš  Graikijos, Ispanijos, Lietuvos,  Lenkijos, Graikijos, Rumunijos Sakartvelo, Turkijos, dirba kartu, pasiskirstydami veiklomis.  Tiesioginis bendravimas su projekto partneriais vyksta eTwinning Live, per socialinę žiniasklaidą ir „WhatsApp“ grupę.

Kiekvieną mėnesį nagrinėjamos atskiros temos ir atliekamos skirtingos veiklos.

Numatomos įgyvendinti veiklos: projekto logotipo kūrimas, UNESCO paveldo objektų pristatymas, bendro projekto partnerių kalendoriaus kūrimas, saugaus interneto dienos paminėjimas.

Projekto pabaigoje bus sukurtas žemėlapis, kuriame atsispindės kiekvienos šalies kultūros įvykai, bus sukurtos piešinių albumai ir bendros knygos. Jose atsispindės skirtingų šalių kultūrinis gyvenimas, kultūros paveldo objektai.

Projekto registracija