Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Mūsų progimnazija – „eTwinning“ mokykla 2023–2024

 2023 m. rugpjūčio 29 d. Švietimo mainų paramos fondas į kasmetinį renginį „eTwinning“ nacionaliniai apdovanojimai 2023“ sukvietė aktyviausiai „eTwinning“ projektuose dalyvaujančius Lietuvos mokytojus. Dalyvius pasveikino fondo pavaduotoja Žana Orlova, švietimo, mokslo ir sporto viceministras Justas Nugaras ir renginio vedėjas Richardas Jonaitis. Mūsų progimnazijai atstovavo direktoriaus pavaduotoja ugdymui, anglų kalbos mokytoja Kristina Grigaitė-Bliūmienė, pradinių klasių mokytojos Ieva Aurylaitė ir Jūratė Valančauskienė. Renginio dalyviai klausė paskaitos „Edukacijos transformacija: įdarbinant dirbtinį intelektą“ (lektorius Antanas Bernatonis), dalyvavo improvizacijose  su aktoriumi Andriumi Žebrausku. Mūsų progimnazijai įteiktas „eTwinning“ mokyklos ženklas 2023–2024 ir vėliava. Džiaugiamės ir sveikiname visą progimnazijos bendruomenę. Ačiū mūsų mokiniams, mokytojams, projekto partneriams, Švietimo mainų paramos fondui.

Skip to content