Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

„eTwinning“ mokyklų seminaras Latvijoje

Lapkričio 6–8 dienomis Rygoje vyko įdomus ir naudingas tarptautinis eTwinning mokyklų seminaras, kuriame dalyvavo ir KTU Vaižganto progimnazijos, Telšių „Germanto“ progimnazijos, LSU Kėdainių „Aušros“ progimnazijos ir Kauno rajono Garliavos Juozo Lukšo gimnazijos atstovės.

Seminaro dalyviai bendradarbiavo, diskutavo ir dirbo grupėmis aptardami iššūkius, su kuriais susiduria „eTwinning“ mokyklos. Mokyklų komandų prisistatymams ir bendrų darbo rezultatų pristatymams buvo naudojamos skaitmeninės interaktyviosios lentos „Padlet“, „Jamboard“.

Nepaprastai sužavėjo neformalaus mokymosi trenerės ir jaunimo darbuotojos Ievos Grundšteinės iš Latvijos pasiūlyti aktyvieji metodai, kurie įtraukia, skatina mąstyti ir bendradarbiauti.

Seminaro metu dalyviai ne tik išgirdo įdomių idėjų, bet ir ketina įgyvendinti jas savo projektuose. Mūsų progimnazijoje bus vykdoma „eTwinning“ projekto „Creative reading“ veikla, į kurią įsijungs partneriai iš Rumunijos ir Latvijos.

Seminaras suteikė pasitikėjimo kuriant ir plėtojant prasmingus projektus. Tikimės, kad pozityvumas, kūrybiškumas ir bendradarbiavimas toliau lydės eTwinning mokyklas, o naujos idėjos paskatins daugiau mokytojų įsitraukti į eTwinningmokytojų gretas ir progimnazijoje.

Nuoširdžiai ačiū „eTwinning“ Lietuvos ir Latvijos komandoms, renginio organizatoriams.

 

Parengė Kristina Grigaitė-Bliūmienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,

anglų kalbos mokytoja metodininkė

Skip to content