Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Metinė „Darnios mokyklos“ konferencija

Lapkričio 8 dieną vyko Sostinės vaikų ir jaunimo centro bei Kauno VDU klasikinio ugdymo mokyklos surengta respublikinė konferencija.

Dalyviai išklausė SVJC projektų vadovės, programos koordinatorės Jolantos Markevičienės pranešimą apie tvarumo aktualijas, praėjusių 2022–2023 m. m. programos „Darni mokykla“ sezono rezultatus, naujo sezono reikalavimus ir naujoves. Kauno technikos kolegijos lektorė dr., doc. Giedrė Adomavičienė kalbėjo apie mokyklos, kaip organizacijos, kultūros kūrimą. Kauno VDU klasikinio ugdymo direktoriaus pavaduotoja ugdymui Ramunė Šmitienė pristatė savo mokyklos darnumo iniciatyvas. Tauragės „Šaltinio“ progimnazijos atstovės Asta Biknerienė ir Eglė Rupšienė supažindino su tyrimo „Bendruomenės į(si)traukimas DVT įgyvendinimui“, atlikto progimnazijoje, rezultatais ir įvykusiais renginiais. Švenčionių r. Pabradės „Ryto“ gimnazijos atstovai papasakojo apie pasiekimus darnumo srityje, pristatė įvairią mokinių veiklą, pažiūrėjome jų sukurtą filmą apie pelkes ir kt. VDU klasikinio ugdymo mokyklos komanda surengė ekskursiją po mokyklą ir pasidalijo patirtimi, kaip įgyvendino programą ir kitus darnumo projektus.

Visoms mokykloms, programos „Darni mokykla“ dalyvėms, įteikti žali, sidabriniai ir auksiniai diplomai už 2022–2023 m. m. sezono rezultatus.

Mūsų progimnazija antrus metus apdovanota sidabriniu diplomu. Labai džiaugiamės šiuo įvertinimu, dėkojame visai bendruomenei už aktyvų dalyvavimą programos veiklose.

2023–2024 m. m. vėl žadame rengti planą ir tapti respublikinės programos „Darni mokykla“ dalyviais. Kviesime visus aktyviai prisidėti!

Parengė Aurelija Butvilienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui,

respublikinės programos „Darni mokykla“ koordinatorė

Skip to content