Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Kauno 3–8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursas „Blow, blow the winter wind 2024“

Vasario 7 dieną KTU Vaižganto progimnazija su Kauno švietimo inovacijų centru ir Kauno miesto anglų kalbos mokytojų metodiniu būreliu surengė 3–8 klasių mokinių meninio skaitymo konkursą anglų kalba „Blow, blow the winter wind 2024“. Konkurse dalyvavo 77 Kauno bendrojo ugdymo mokyklų mokiniai iš 34 mokyklų, juos rengė 64 pedagogai.

Konkurso dalyvius pasveikino KTU Vaižganto progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, atliekanti direktoriaus funkcijas, Rūta Songailienė ir progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, šio konkurso vertinimo komisijos pirmininkė, anglų kalbos mokytoja ekspertė Kristina Grigaitė-Bliūmienė. Kiti vertinimo komisijos nariai: anglų kalbos mokytoja ekspertė Daiva Visockienė (Kauno „Vyturio“ gimnazija), anglų kalbos mokytojai metodininkai: Edita Brazauskienė ir Silvija Musiejienė (Kauno Jono Pauliaus II gimnazija), Deividas Vaičiulis (KTU Vaižganto progimnazija), Vaida Paulauskienė (Kauno „Vyturio“ gimnazija), Ramunė Balčiuvienė ir Lina Gudaitienė (Kauno Maironio universitetinė gimnazija), anglų kalbos mokytojos Rūta Palekienė ir Kamilė Andriuškevičiūtė (KTU Vaižganto progimnazija).

Nuostabių akimirkų svečiams padovanojo mūsų mokyklos mokytojo Vyginto Venclovo vadovaujama vokalinė instrumentinė grupė. Konkursą vedė aštuntokės Saulė, Neida ir Augustė. 6c, 7b ir 7c klasių mokiniai lydėjo svečius į kabinetus ir mokyklos muziejų, kur jų kantriai laukė muziejaus vadovė Arza Leonavičienė.

Konkurse 3–4 klasių grupėje I vietą laimėjo Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos 4 klasės mokinė Goda Tamošiūnaitė (Helen Steiner Rice “A Christmas Poem”, mokytoja metodininkė Agnė Čiūtienė), II vietą – Kauno šv. Kazimiero progimnazijos 4 klasės mokinys Šarūnas Petkevičius (Kenn Nesbitt “I Dreamed It was December”, mokytoja metodininkė Asta Macežinskienė), III vietą – Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos 3 klasės mokinė Arielė Borkertaitė (Charles Goodger “I Love Christmas”, mokytoja metodininkė Larisa Baronienė), IV vieta skirta Kauno Simono Daukanto progimnazijos 3 klasės mokinei Medai Jerušaitytei (ištrauka iš Shel Silverstein “Sick”, mokytoja metodininkė Lina Marčenkovienė).

5–6 klasių grupėje I vietą laimėjo Kauno Senamiesčio progimnazijos 5 klasės mokine Rusnė Vaitkutė (Roald Dahl “Charlie and the Chocolate Factory”, mokytoja Ugnė Varnelė), II vietą – Kauno „Vyturio“ gimnazijos 6 klasės mokinys Nojus Mazuras (Evaleen Stein “The Frosted Pane”, vyr. mokytoja Nijolė Šikšnelienė), III vietą – Kauno Viktoro Kuprevičiaus progimnazijos 5 klasės mokinys Danielius Ročys (Ralph Murre “In Dark December”, mokytoja metodininkė Agnė Čiūtienė), IV vieta skirta LSMU gimnazijos 5 klasės mokinei Viltei Kviklytei (Bill Hoeneveld “The Christmas Magic”, mokytoja dr. Jolanta Lėgaudaitė).

7–8 klasių grupėje I vietą laimėjo Kauno Jono Pauliaus II gimnazijos 8 klasės mokinys Simas Lukošius (nežinomas autorius “Winter’s Beauty”, mokytoja metodininkė Edita Brazauskienė), II vietą – LSMU gimnazijos 7 klasės mokinė Ronja Erkes (Clement Clarke Moore “A Visit from St. Nicholas”, mokytoja dr. Jolanta Lėgaudaitė), III vietą – KTU Vaižganto progimnazijos 8 klasės mokinė Luka Jakubauskaitė (William Shakespeare “Winter”, mokytojas metodininkas Deividas Vaičiulis), IV vieta skirta Jono ir Petro Vileišių mokyklos 8 klasės mokinei Akvilei Satkauskaitei (Robert Louis Stevenson “Winter Time”, mokytoja Vilija Liuksaitienė).

Dėkojame visiems mokiniams ir mokytojams, sukūrusiems nuostabią poezijos fiestą. Iki susitikimo 2025 metais!

Parengė Kristina Grigaitė-Bliūmienė, KTU Vaižganto progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Skip to content