Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

KVIEČIAME KAUNO MIESTO 5-12 KLASIŲ MOKINIUS DALYVAUTI AUTORINĖS DAINOS IR MUZIKOS FESTIVALYJE

KVIEČIAME KAUNO MIESTO 5-12 KLASIŲ MOKINIUS DALYVAUTI AUTORINĖS DAINOS IR MUZIKOS FESTIVALYJE – KONKURSE „MANO DAINA“

Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija kartu su Kauno pedagogų kvalifikacijos centru, Kauno miesto muzikos mokytojų metodiniu būreliu inicijuoja moksleivių autorinės dainos ir muzikos festivalį – konkursą „Mano daina“.

Kauno mieste, respublikoje mokiniams gausiai organizuojami įvairūs muzikiniai festivaliai, konkursai. Tačiau dauguma šių renginių yra apribojami muzikinio žanro ar atlikimo pobūdžio.  Mokiniams, savarankiškai (ar su mokytojų, vadovų pagalba)  kuriantiems įvairaus žanro muziką ir dainas, trūksta galimybių pasirodyti platesnei auditorijai, susitikti su kuriančiais bendraamžiais, pasidalinti savo kūryba ir gauti patarimų iš profesionalų.  Pirmieji žingsniai dažnai būna nedrąsus, tik artimųjų ar mokyklos aplinkoje. Tikimės, kad muzikinės kūrybos festivalis – konkursas „Mano daina“ suburs jaunuosius kūrėjus, skatins mokinių kūrybiškumą, muzikinius eksperimentus bei saviraišką. Lavins muzikinius gebėjimus ir bendrąsias kompetencijas, ugdys kūrybinį atvirumą.

Kviečiame vadovus, mokytojus paskatinti 5–12 klasių mokinius pristatyti savo kūrybą festivalyje – konkurse „Mano daina“. Kūrinius atlikti gali pats autorius arba 1–12 klasių mokiniai. Autorinio kūrinio muzikos žanras, muzikinis stilius neribojamas, dainos tekstas gali būti kurtas įvairiomis kalbomis. Festivalio dalyvių, atliekančių dainą ar muziką, skaičius nėra ribojamas (gali būti solistai, duetai, muzikinės grupės, ansambliai ir t.t.). Vienas dalyvis (ar dalyvių grupė) gali pateikti festivaliui 1-2 autorinius kūrinius. Festivalyje dainos vokalas(-ai) ir instrumentuotė (akompanimentas) atliekamas tik gyvai (išskyrus elektroninę muziką).

Festivalis – konkursas “MANO DAINA” vyks 2019 m. vasario 7 d. 15.00 val. KTU Vaižganto progimnazijoje (Skuodo g. 27, Kaunas). Registracija iki 2019 m. vasario 1 d. el. paštu   renginiai@ktuprogimnazija.lt

Festivalyje – konkurse   pristatytus 5–12 klasių mokinių kūrinius, jų atlikimą komentuos, vertins ir nominuos komisija, sudaryta iš organizatorių atstovų  menininkų,  muzikos prodiuserių.

Visi dalyviai bus apdovanoti dalyvių diplomais, atminimo dovanomis, o juos rengusiems mokytojams (vadovams)  – parengtos pažymos. Konkurso-festivalio „Mano daina“ laureatui bus įteiktas vertinimo komisijos pirmininko įsteigtas prizas – įrašas profesionalioje MAMA įrašų studijoje!

Vertinimo komisija

Pirmininkas:

Gediminas Zujus – muzikos prodiuseris ir kompozitorius, LMTA džiazo katedros docentas.

Nariai:

Ina Pūkelytė – teatrologė, rašytoja, režisierė,  Kauno miesto tarybos narė, VDU Menų fakulteto dekanė  Teatrologijos katedros docentė, Lietuvos kultūros tarybos narė.

Donatas Tamašauskas (Dzouns) – muzikos prodiuseris, kompozitorius, DJ.

Rita Beitnaraitė -muzikos mokytoja metodininkė, Kauno mieto muzikos mokytojų metodinio būrelio narė.

Vidmantas Bartulis – kompozitorius, Lietuvos Nacionaline premijos laureatas.

Informacija  apie festivalį – konkursą skelbiama KTU Vaižganto progimnazijos internetinėje svetainėje ir Facebook https://www.facebook.com/events/2057141571018328/

Dėl festivalio konkurso „Mano daina“  bendrųjų klausimų informacija teikiama tel. +370 672 43342, el. paštu  ruta.songailiene@ktuprogimnazija.lt , dėl techninių klausimų (instrumentai, įgarsinimas, apšvietimas) informacija teikiama tel. +370 600 04456, el. paštu vygintas.venclovas@ktuprogimnazija.lt

Iki susitikimo!

MANO DAINA nuostatai 

 MANO DAINA kvietimas

 MANO DAINA paraiška

Skip to content