Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Mokykla dalyvavo tarptautiniame Lietuvos ir Latvijos mokyklų projekte

Š. m. rugsėjo 20–24 dienomis mūsų mokykla dalyvavo tarptautiniame Lietuvos ir Latvijos mokyklų projekte „Baltų literatūros savaitė / Baltu literatūras nedēļa“, kurio metu domėjomės kaimyninės šalies istorija, kalba, kultūra, geografija, susipažinome su vaikams ir jaunimui kuriančiais rašytojais. Bibliotekininkai kartu su įvairių klasių mokiniais skaitė, interpretavo ir iliustravo Z. Zustos knygą „Ūkė pūkė grįžta namo“. Projektas „Baltų literatūros savaitė“ Lietuvos ir Latvijos mokyklose vyksta nuo 2017 m. Mūsų mokykla jame dalyvauja kasmet.

Artėjant Kalėdoms, mūsų mokyklą pasiekė tarptautinio mokyklų bibliotekų projekto „Baltų literatūros savaitė 2021“ organizatorių, partnerių Vytauto Didžiojo universitetoLatvijos Respublikos ambasados Lietuvoje, rėmėjų „Kavos Draugas“RTTAX„Baltic Logistic Solutions“„Power Sport“„Save24“„Glasseson“„Sapiegos klinika“Šefo receptai dovanos, kuriomis skubėjome pasidžiaugti.

Dėkojame tarptautinio mokyklų bibliotekų projekto „Baltų literatūros savaitė/Baltu literatūras nedēļa“ organizatoriams ir partneriams už dovanas, ir mūsų progimnazijos darbuotojų indėlį į šią puikią iniciatyvą.

INFORMACIJA IR SVETAINIŲ ADRESAI:

Projekto organizatoriai: Jonavos rajono Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras , Jonavos rajono mokyklų bibliotekų metodinis būrelis

Projekto partneriai: Vytauto Didžiojo universitetasLatvijos Respublikos ambasada Lietuvoje,

Lietuvos Respublikos ambasada LatvijojeJonavos rajono savivaldybėLatvijos Nacionalinis kino centrasLietuvos kino centras

Projektą remia„Kavos Draugas“RTTAX„Baltic Logistic Solutions“„Power Sport“„Save24“ ,

„Glasseson“ , „Sapiegos klinika“ , Šefo receptai

Parengė

KTU Vaižganto progimnazijos bibliotekininkai

Mokinių priėmimas

Skip to content