Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis pradinėse klasėse

KTU Vaižganto progimnazija dalyvavo Europos Sąjungos struktūrinių fondų finansuojamame projekte „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“ (projekto kodas Nr.09.1.3-CPVA-V-704-02-0001). Pradinių klasių mokiniams naujos priemonės pasaulio pažinimui mokyti nupirktos per Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centrą.

Pradinių klasių mokiniai pasaulio pažinimo mokosi taikant praktinę tiriamąją veiklą ir eksperimentuojant. Pamokų metu  daugiau dėmesio skiriama gyvosios gamtos stebėjimui, mokslinių idėjų ir technologijų pritaikymui kasdieniame gyvenime. Gamtos mokslų pamokos persikelia ir į netradicines erdves: parką ir pradinių klasių kiemelį. Tai pradinių klasių mokiniams suteikia itin daug džiaugsmo, nes jie mokosi naujų dalykų per savo patirtį, tyrinėjant ir atrandant. Eksperimentuojant mokiniai lavina smulkiąją motoriką, smalsumą, kūrybiškumą, bendradarbiavimą bei kritinį mąstymą.  Vaikai kurdami kartu džiaugiasi prasmingai praleistu laiku!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Eglė Grinkevičienė

Skip to content