Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Pirma vieta istorijos konkurse!

Turime gerų naujienų! Ką tik grįžome iš LSMU gimnazijos, kuri organizavo Kauno miesto ir rajono 5 klasių mokinių integruotą istorijos ir anglų kalbos protų mūšį-konkursą „Listen to Lithuania’s Whispers from the Past“. Nugalėtojų komandą sudarė 5d klasės mokiniai Emilija Stoškelytė, Džiugas Klimbys, Jonas Stauskas. Be to, Džiugas Klimbys tapo geriausiu anglų kalbos kalbėtoju iš 21 kalbėtojo.

Ruošėmės intensyviai, su istorijos mokytoja Indre Gurnickiene perskaitėme visą 5 klasės kursą, anglų kalbos žinias gerinome su mokytoja Gabija Mikalauskaite. Pirmą vietą skiriame tėveliams, kurie vakarais tikrindavo, kad būtume palinkę prie konspektų. Dėkojame Jono tėčiui už istorines knygas, kurios mokymąsi pakylėja į kitą lygį!

Skip to content