Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Saugesnio interneto savaitė

Saugesnio interneto diena minima 150 pasaulio šalių.

Visą savaitę mokykloje vyko prevencinė veikla 5–7 klasių mokiniams: integruotos informacinių technologijų pamokos, 6a klasės mokiniai su socialine pedagoge Asta Stasioniene ir IT mokytoja Laima Pranukevičiene dalyvavo Nacionalinėje saugesnio interneto viktorinoje, 7a ir 7b klasių mokiniams integruotą prevencinę pamoką „Interneto kultūra“ vedė bendruomenės pareigūnė Ernesta Abromavičienė. Mokyklos bibliotekos darbuotojai dalyvavo virtualiame edukaciniame renginyje „Išmani biblioteka – erdvė kurti ir augti”

Prevencinių veiklų tikslas – atkreipti dėmesį į aktualius skaitmeninius iššūkius, skatinti saugesnį, ypač vaikų ir jaunuolių, naudojimąsi internetu ir skaitmeninėmis technologijomis.

Skip to content