Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Tarptautinė tolerancijos diena

Lapkričio 16-oji – Tarptautinė  tolerancijos diena, kuri nuo 1995 m. kasmet minima daugelyje demokratinių šalių. 2023 metų Tolerancijos dienos simbolis – Tolerancijos žibintas, skirtas nešti toleranciją, gėrį, pakantumą, įveikti blogį. Pasaulyje vykstant kariniams konfliktams, svarbi tampa mintis, jog šviesa turi nugalėti tamsą.
Etikos pamokų metu pradinukai aktyviai diskutavo tema “Visi skirtingi-visi vertingi”.

Minint Tarptautinę tolerancijos dieną, VDU didžiojoje salėje vyko renginys „O kas viduje?“, kuris buvo skirtas šviesti jaunus žmones emocinės sveikatos, savižudybių prevencijos tema.  Renginyje dalyvavo ir mūsų progimnazijos buvę jaunieji šauliai. Jie pristatė šaulių veiklą, pademonstravo ekipuotę, pavaišino sauso davinio maistu.
Didžiuojamės, kad mūsų progimnazijoje užaugę jaunieji šauliai, nors mokosi skirtingose gimnazijose, tęsia savo visuomeninę ir  pilietinę veiklą ir randa laiko susiburti  kitų labui!

Previous

Skip to content