Kolorado lituanistinė mokykla JAV:
– Bendrauti ir bendradarbiauti pagal galimybes bendruose mokyklų renginiuose, šventėse, projektinėse veiklose.
– Skleisti gerąją mokytojų ir mokinių patirtį ugdymo klausimais.
(Papildysime iš pasirašytos sutarties)

Vasario 7 d. mokyklos pradinių klasių STEAM kūrybinė komanda nuotoliniu būdu susitiko ir bendravo su Kolorado (JAV) lituanistinės mokyklos direktore Edita Buzėniene ir mokytojomis. Susitikimo tikslas buvo susipažinti ir aptarti abiejų mokyklų STEAM etnokultūros projekto veiklas bei bendradarbiavimą, technines galimybes, suderinti laiką. STEAM projekto veiklos apims etnografines Lietuvos sritis. Jo metu STEAM kūrybinės mokytojų ir mokinių komandos keliaus po Aukštaitiją. Šioje nuotolinėje kelionėje dalyvaus 20 mūsų mokyklos mokinių. Užsiėmimus ves pradinio ugdymo mokytojos: Agnė, Česlova, Jolanta ir Jūratė. Pirmieji užsiėmimai vyks kovo 20 dieną.

STEAM kūrybinė grupė