Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

AČIŪ! JŪS-LIETUVOS GALIA!

Tai, kad progimnazijos iniciatyva ARBATOS PERTRAUKA tapo projekto LIETUVOS GALIA nominacijos „Stipri Lietuva“ laimėtojais,   labai svarbus visos bendruomenės sutelktumo įvertinimas!
Norime padėkoti kiekvienam bendruomenės nariui, o ypač tiems, kurie nuo pirmos iniciatyvos dienos tikėjo Arbatos pertraukos galia, ją stiprino ir pavertė mūsų progimnazijos kasdienio gyvenimo dalimi.
Ačiū mokytojams Nerijui Navickui, Indrei Gurnickienei, Laimai Lapinskienei ir progimnazijos vadovei Rūtai Songailienei už bendruomenę telkiančią idėją, užgimusią 2022 metais stingdančios pandemijos metu.
Nerijus ir jo vadovaujami jaunieji šauliai kantriai dalino arbatą, palaikė tvarką ir drausmę. Mokytoja Indrė skatino bendruomenę dalyvauti iniciatyvoje, Laima įamžino daug smagių pertraukos akimirkų, o Rūta neleido mokytojų komandai nuleisti rankų (nes ne visada viskas pavykdavo) ir pertraukos metu sugeneruotas idėjas padėdavo paversti realybe.
Dėkojame jauniesiems šauliams ir buvusiems (bet į Arbatos pertrauką sugrįžtantiems) progimnazistams šauliams už pagalbą!
Ačiū kiemsargiui Kaziui Smailiui už iššluotą kiemą prieš pertrauką, pavaduotojui Pauliui Lacičiui ir darbininkui Jauniui Adamoniui už atneštus/išneštus stalus, budėtojai Aldutei Ramoškienei už atrakintas/užrakintas duris į kiemą.
Dėkingi „iki dangaus“ valgyklos fėjoms (UAB Niklita) už pagalbą verdant arbatą ir atsiprašome, kad Arbatos pertraukų metu valgykla būdavo tuščia…
Dėkojame pavaduotojai Kristinai Grigaitei Bliūmienei, kad pasiūlė Arbatos pertrauką pristatyti projektui „Lietuvos galia“ ir  lietuvių kalbos mokytojai Sigitai Adomavičienei už skambų pavadinimą „Arbatos pertrauka – vitaminas bendruomenei ir Lietuvai!“
O visai progimnazijos bendruomenei dėkojame už malonius pokalbius, šypsenas, mandagumą ir kantrybę stovint ilgose eilėse, už nerealias idėjas, bendrystę ir naujas iniciatyvas jaukiuose pokalbiuose prie arbatos puodelio!
Štai kiek bendruomenės narių susitelkė, kad “Arbatos pertrauka” įgautų galią!

Skip to content