Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

DIDŽIUOJAMĖS IR SVEIKINAME!

Didžiuojamės, kad mūsų mokykla per 104 metus Lietuvai ir pasauliui išugdė daug iškilių asmenybių. Viena iš jų – 11-osios laidos abiturientas, architektas, profesorius, habilituotas daktaras Jurgis Vanagas.
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda 2024 m. vasario 16 dieną, Valstybės apdovanojimų įteikimo ceremonijoje apdovanojo Jurgį Vanagą Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Karininko kryžiumi už reikšmingus miesto architektūros kritikos, urbanizmo teorijos ir mokslo veikalus bei architektūros istorijos sklaidą.
Sveikiname mūsų alumną ir siunčiame pačius šilčiausius linkėjimus iš Šančių „Olimpo kalno“!
O skaitytojus kviečiame aplankyti virtualią parodą „Jurgis Vanagas urbanistikos kelyje“ https://sway.office.com/eNOwRSGLBVXuQzEO?ref=email

Mokinių priėmimas

Skip to content