Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Debatai „Korepetitoriai – mada ar būtinybė?“

Vasario 28 dieną Prienų „Žiburio“ gimnazijoje vyko respublikiniai parodomieji debatai „Korepetitoriai – mada ar būtinybė?“. Renginys vyko lietuvių ir anglų kalbomis.

Debatuose dalyvavo devynios mokinių ir mokytojų komandos iš Birštono, Kauno, Garliavos, Elektrėnų ir Kazlų Rūdos. Mūsų progimnazijai atstovavo 8 klasės mokinės Elada Končiūtė, Augustė Pilkaitė ir Austėja Viskontė.

Tema „Korepetitoriai – mada ar būtinybė?“ diskutavo dvi komandos. Propozicijos komandą sudarė Prienų „Žiburio“ gimnazijos debatų klubo nariai – mokiniai, o opozicijos komandą – šios mokyklos mokytojai. Abi komandos vertino korepetitorių indėlį į mokinių pasirengimą egzaminams ir mokymosi spragų likvidavimą mokymosi sunkumų turintiems mokiniams.

Po valandą trukusios įnirtingos ir įdomios diskusijos vertinimo komisija paskelbė rezultatus. Laimėjo gimnazijos mokytojų komanda, kuri buvo tvirtai įsitikinusi, kad korepetitoriai tėra mada, bet ne būtinybė. Džiaugiamės, kad mūsų mokinių komanda taip pat palaikė šią nuomonę.

Pasibaigus debatams dalyviai dar diskutavo anglų kalba. Svečių ir šeimininkų komandos išsakė nuomonę apie korepetitorių poreikį, pateikdamos svarių argumentų savo pozicijai paremti.

Skip to content