Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Erasmus+ KA2 projekto „Tapkime matematikais! Ar sugebėsime?“ susitikimas Norvegijoje

Š. m. rugsėjo 24 — 28 dienomis Norvegijoje, Alesundo mieste vyko tarptautinio Erasmus+ KA2 projekto „Tapkime matematikais! Ar sugebėsime” partnerių susitikimas. Jame dalyvavo mūsų progimnazijos  komanda: direktorė Lydija Merfeldienė, direktorės pavaduotojos ugdymui Eglė Grinkevičienė ir Aurelija Butvilienė bei  pradinių klasių mokytoja metodininkė Jurgita Stankaitienė.

Susitikimo dalyvius šiltai priėmė mokyklos bendruomenė. Susipažinome su mokyklos istorija, lankėmės pamokose, dalyvavome įvairiose veiklose. Projekte dalyvaujančių šalių mokytojai pristatė apibendrintus matematikos mokymosi rezultatus, dalyvavo matematikos metodų taikymo veiklose. Šio susitikimo metu vyko ir matematikos mokytojų mokymai. Mokymus projekto dalyviams vedė patyrę Volda Universiteto profesoriai, matematikos specialistai. Pertraukėlės metu smagu buvo pasišnekučiuoti su šioje mokykloje besimokančiais lietuvaičiais ir dirbančia lietuve mokytoja.

Projekto dalyviai lankėsi Norvegijos kompetencijų centre. Jame dažnai vyksta pamokos norvegų mokinukams. Kompetencijų centre jie mokosi programuoti. Taip pat apsilankėme tame pačiame centre įsikūrusiame laivų simuliatoriuje. Sužinojome apie laivybos ir naftos platformų specialistų rengimą.

Erasmus+ KA2 projekto „Tapkime matematikais! Ar sugebėsime?” partneriai ne tik daug dirbo ir mokėsi, bet ir susipažino su Alesundo apylinkėmis, vyko į pažintinę ekskursiją po Norvegijos fiordus.

Erasmus+ KA2 tarpmokyklinių strateginių partnerysčių projekto „Let’s become Mathematicians, shall we?” darbo grupė

Daugiau informacijos apie projektą rasite projekto tinklalapyje:

https://sites.google.com/view/projecterasmus/home

Skip to content