Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

KVIEČIAME KAUNO MIESTO 5–12 KLASIŲ MOKSLEIVIUS PRISTATYTI SAVO MUZIKINĘ KŪRYBĄ FESTIVALYJE – KONKURSE „MANO DAINA“

Atsižvelgdami į esamą situaciją dėl koronaviruso, turime pranešti, kad  Kauno moksleivių muzikinės kūrybos festivalis- konkursas „Mano daina“, kuris turėjo vykti 2020 m. kovo 26 dieną, perkeliamas į gegužės mėnesį. Šiomis dienomis sveikata ir saugumas yra svarbiausias mūsų visų prioritetas.
Apie tikslią nukelto festivalio datą informuosime visas ugdymo įstaigas vėliau, o su paraiškas pateikusiais dalyviais susisieksime paraiškose nurodytais kontaktais.
Gražaus pavasario  ir būkite sveiki.
Festivalio organizatoriai

KTU Vaižganto progimnazija kartu su VšĮ „Scenos ir estetikos mokykla“, Kauno pedagogų kvalifikacijos centru, Kauno miesto muzikos mokytojų metodiniu būreliu jau antrą kartą rengia moksleivių autorinės dainos ir muzikos festivalį – konkursą „Mano daina“. 2019 metų festivalio akimirkas galite pamatyti čia: https://youtu.be/_C5GNPZgIPE

Tai puiki galimybė savo kūrybą pristatyti  platesnei auditorijai, gauti profesionalių patarimų ir susipažinti su kitais bendraamžiais kūrėjais. Visi dalyviai bus apdovanoti dalyvių diplomais, atminimo dovanomis, padėjusiems pasirengti mokytojams (vadovams) įteiktos padėkos ir pažymos. Festivalio laureatams bus suteikta galimybė įrašyti savo muzikinį kūrinį profesionalioje MAMA studijoje!

Festivalyje dalyviams po kiekvieno pasirodymo patarimus duos, juos vertins komisija, kurios pirmininkas Gediminas Zujus– muzikos prodiuseris ir kompozitorius, LMTA džiazo katedros docentas.

Nariai:

Rita Beitnaraitė – muzikos mokytoja metodininkė, Kauno miesto muzikos mokytojų metodinio būrelio narė

Dalius Nomicas –  garso režisierius, Kauno technologijos ir Vytauto didžiojo universitetų dėstytojas;

Egidijus Sipavičius – dainų autorius, pop-rock atlikėjas;

Giedrė Teiberytė – Liaugaudė – muzikos ir garso technologijų edukatorė, prodiuserė, dainų autorė ir atlikėja.

Po dalyvių pasirodymo, kol komisija tarsis, vyks smagi ilga „kavos“ pertrauka, kurios metu dalyviai ne tik pasistiprins, bet smagiai leis laiką muzikuodami ir improvizuodami, susipažins su bendraminčiais.

Kūrinius atlikti gali pats autorius arba 5–12 klasių mokiniai. Autorinio kūrinio muzikos žanras, muzikinis stilius neribojamas, dainos tekstas gali būti kurtas įvairiomis kalbomis. Festivalio dalyvių, atliekančių dainą ar muziką, skaičius nėra ribojamas (gali būti solistai, duetai, muzikinės grupės, ansambliai ir t.t.). Vienas dalyvis (ar dalyvių grupė) gali pateikti festivaliui vieną autorinį kūrinį. Festivalyje dainos vokalas(-ai) ir instrumentuotė (akompanimentas) atliekamas tik gyvai.

Festivalis – konkursas “MANO DAINA” vyks 2020 m. kovo 26 d. 14.00 val. KTU Vaižganto progimnazijoje (Skuodo g. 27, Kaunas). Registracija iki 2020 m. kovo 11 d. el. paštu renginiai@ktuprogimnazija.lt 

Atkeipkite dėmesį į šių metų naujovę – dalyvio (paraiškos) mokestis 5 EUR.

Preliminari programa:

14.00-16.00 – dalyvių pasirodymai

16.00-17.00 – dalyvių “dūzgės”

17.00-18.30 – apdovanojimai

Informacija  apie festivalį – konkursą skelbiama KTU Vaižganto progimnazijos internetinėje svetainėje ir Facebook https://www.facebook.com/events/188225545827963/

Dėl festivalio konkurso „Mano daina“ bendrųjų klausimų informacija el.paštu renginiai@ktuprogimnazija.lt  ,  dėl techninių klausimų (instrumentai, įgarsinimas, apšvietimas) informacija teikiama tel. +370 60004456, el. paštu vygintas.venclovas@ktuprogimnazija.lt
Iki susitikimo!

 

MANO DAINA nuostatai

Paraiška MANO DAINA 2020

 

Previous

Skip to content