MOKYTOJAI ŽVAIGŽDĖS

Kasmet įvertinama su Kauno švietimo inovacijų centru bendradarbiavusių pedagogų praktikų švietėjiška, metodinė veikla, inovacijų skleidimas siekiant ugdymo kokybės, nuolatinė inovacijų paieška, efektyvus bendradarbiavimas su Kauno švietimo bendruomene dalijantis vertinga patirtimi su Kauno miesto mokytojais. Apdovanojamas labiausiai tais metais nusipelnęs mokytojas, kuriam suteikiamas „Metų švietėjo“ titulas.
Džiaugiamės, kad mūsų progimnazijos pedagogai yra ryškios žvaigždės “Metų švietėjų“ padangėje:
2005 m. „Metų švietėjo“ vardą gavo rusų k. mokytoja metodininkė Nina Burygina;
2021 m. „Metų švietėjo“ nominante tapo anglų k. mokytoja ekspertė Kristina Grigaitė Bliūmienė;
2022 m. „Metų švietėjo“ nominante tapo etikos mokytoja ekspertė Sigita Šilingaitė;
2023 m. „Metų švietėjo“ nominante tapo geografijos mokytoja ekspertė Laima Lapinskienė:
Didžiuojamės, kad mūsų progimnazijos Mokytojai yra sektini pavyzdžiai ne tik mokiniams, bet ir kolegoms!
Daugiau informacijos apie renginį  https://www.kaunosic.lt/kauno-svietimo-inovaciju-centro-jubiliejine-20-oji-apdovanojimu-svente-metu-svietejas/