Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Progimnazija apdovanota už iniciatyvą projekte

Š. m. rugsėjo 21–25 dienomis mūsų mokykla dalyvavo tarptautiniame Lietuvos ir Latvijos mokyklų projekte „Baltų literatūros savaitė / Baltu literatūras nedēļa“, kurio metu domėjomės kaimyninės šalies istorija, kalba, kultūra, geografija, susipažinome su vaikams ir jaunimui kuriančiais rašytojais. Bibliotekininkai kartu su įvairių klasių mokiniais skaitė, interpretavo ir iliustravo I. Zieduonio pasakas, žiūrėjo ir analizavo  rež. Inaros Kolmanės vaidybinį filmą “Bilė”. Projektas „Baltų literatūros savaitė“ Lietuvos ir Latvijos mokyklose vyksta nuo 2017 m. Mūsų mokykla jame dalyvauja kasmet.

Dėkojame tarptautinio mokyklų bibliotekų projekto „Baltų literatūros savaitė/Baltu literatūras nedēļa“ organizatoriams ir partneriams už dovanas, ir mūsų progimnazijos darbuotojų indėlį į šią puikią iniciatyvą.

#baltųliteratūrossavaitė #vdu #EmbassyofLatviatoLithuania #jonavosrajonosavivaldybė

Skip to content