Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

SEMINARAS KAUNO MOKYTOJAMS

Atnaujinamo ugdymo turinio vieni iš pagrindinių principų – kompetencijomis grįstas ugdymas ir tarpdalykinė integracija. Todėl spalio 27 d. jungtinė KTU Vaižganto progimnazijos ir KTU Statybos ir architektūros fakulteto lektorių komanda organizavo seminarą mokytojams „Architektūros integravimas į ugdymo turinį 5–8 klasėse.“
KTU SAF dėstytojos Jurga Vitkuvienė ir Laura Jankauskaitė-Jurevičienė mokymuose mokytojams vedė teorinę-praktinę paskaitą „Architektūrinės aplinkos įtaka ugdymui“. Dalyviai grupėse projektavo svajonių klases, jas pristatė kurdami neįtikėtinas istorijas. Dėstytojos pristatė Tarptautinės vasaros mokyklos Re-Topia rezultatų parodą, kuri eksponuojama mokyklos hole.
Kavos pertrauka vyko progimnazijos muziejuje, kuriame seminaro dalyviai susipažino su architekto Stasio Kudoko projektuotų Šančių rūmų istorija (KTU Vaižganto progimnazija). Vėliau progimnazijos komanda – Rūta Songailienė, Ramunė Misiūnienė, Arza Leonavičienė, Haroldas Ernestas Černius, Auglienė Kristina, Danutė Domskienė, Laima Pranukevičienė, Vaičiulis Deividas, Indrė Gurnickienė – su seminaro dalyviais aptarė tarpdalykinės integracijos sprendimus, pasidalino progimnazijos architektūrinio ugdymo patirtimi.

Skip to content