Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Anglų kalbos ir istorijos pamoka Konstitucijos dieną

Spalio 25 dieną KTU Vaižganto progimnazijoje, naudojant „Zoom“ programą, vyko integruota anglų kalbos ir istorijos pamoka „Lietuvos Respublikos Konstitucija (The Constitution of the Republic of Lithuania)“. Joje dalyvavo mūsų mokyklos 6c klasės mokiniai ir Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos IIc mokiniai. Pamoką vedė anglų kalbos mokytojos Kristina Grigaitė-Bliūmienė ir Modesta Motijauskienė bei Kauno r. Garliavos Juozo Lukšos gimnazijos istorijos mokytoja Jurgita Sipavičienė.

Spalio 25-oji – Konstitucijos diena, pamokos metu mokiniai ugdė savo pilietiškumo kompetenciją.

Šeštokai išklausė Garliavos gimnazistų pranešimus ir, dirbdami grupėmis, atliko kelias užduotis anglų kalba. Taip jie įtvirtino naujas Lietuvos Respublikos Konstitucijos žinias.

Pamokos pabaigoje visi mokiniai įsivertino savo darbą. Jie džiaugėsi galėdami dalyvauti integruotoje pamokoje, o mokytojai – sėkmingu iššūkiu.

Parengė direktoriaus pavaduotoja ugdymui, anglų kalbos mokytoja metodininkė Kristina Grigaitė-Bliūmienė

Mokinių priėmimas

Skip to content