Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

STEAM etnokultūros projekto su Kolorado lituanistinės mokyklos komanda (JAV) veiklų suderinimas ir aptarimas

Vasario 7 d. mokyklos pradinių klasių STEAM kūrybinė komanda nuotoliniu būdu susitiko ir bendravo su Kolorado (JAV) lituanistinės mokyklos direktore Edita Buzėniene ir mokytojomis. Susitikimo tikslas buvo susipažinti ir aptarti abiejų mokyklų STEAM etnokultūros projekto veiklas bei bendradarbiavimą, technines galimybes, suderinti laiką. STEAM projekto veiklos apims etnografines Lietuvos sritis. Jo metu STEAM kūrybinės mokytojų ir mokinių komandos keliaus po Aukštaitiją. Šioje nuotolinėje kelionėje dalyvaus 20 mūsų mokyklos mokinių. Užsiėmimus ves pradinio ugdymo mokytojos: Agnė, Česlova, Jolanta ir Jūratė. Pirmieji užsiėmimai vyks kovo 20 dieną.

STEAM kūrybinė grupė

Skip to content