Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

SVEIKINAME FECHTUOTOJUS!

Balandžio 24 d. Kaune vyko fechtavimo U11, U13 asmeninės ir U15 komandinės varžybos. Kauno vaikų turnyre kovėsi per pusšimtį jaunųjų sportininkų, tame tarpe ir mūsų progimnazijos mokiniai. Didžiuojamės, kad mūsų progimnazistai tikri kovojai ne tik moksluose, bet ir sporte ‍
U15 merginų komandinėse fechtavimo varžybose auksą laimėjo „Gaja – Dvikova 1 komanda“ su Juste Tamošuityte (8b). Vaikinų grupėje nugalėtojais tapo „Gaja – Dvikova 1 komanda“ su aštuntokais Benu Šimkevičium (8b) ir Mantu Kriaučiūnu (8b).
Džiaugiamės aštuntokų ištverme ir puikiais pasiekimais visose srityse!
U13 merginų sidabro medalį laimėjo Neida Maziliauskaitė (6c). Bronzos medalį laimėjo Patricija Vitonė (6b). Šios merginos komandinėse fechtavimo varžybose su „Gaja-Dvikova 2 komanda“ laimėjo sidabro medalius.
Sveikiname progimnazistus ir jų trenerius!