Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Virtuali paroda MOKYKLA 2020

Lapkričio 20-21 dienomis vyko dešimtoji švietimo paroda MOKYKLA 2020. Ir šios parodos tema buvo „Skaitmeninė mokykla: ateitis vyksta dabar“. Nuotolinėje parodoje buvo pristatomi naujausi švietimo elektroniniai leidiniai, transliuojamos paskaitos, Lietuvos mokyklų nuotolinio mokymo patirtys, švietimo ekspertų įžvalgos taip pat buvo ir tradicinis aspektas – „Atradimų laboratorijos“, kurios mokinius kvietė pasipraktikuoti.

„Atradimų laboratorijose“ dalyvavo pradinių klasių mokytojos Jolanta Vaitkevičienė ir Jurgita Stankaitienė bei 2b klasės mokinės Neida su Rusne. Virtualioje aplinkoje galima buvo stebėti jų atliekamus „Triukus su vandeniu“.

Organizatoriai dėkoja dalyviams ir lankytojams už aktyvų buvimą parodoje, įdomius komentarus ir pasidalinimą. Mūsų mokyklos pradinio ugdymo komanda dėkoja organizatoriams, mokyklos administracijai, bendruomenei ir mokiniams, už stiprų palaikymą, pagalbą ruošiantis parodai ir joje dalyvaujant.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Eglė Grinkevičienė, pradinio ugdymo mokytojos Jolanta Vaitkevičienė ir Jurgita Stankaitienė.

Skip to content