Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

2b ir 3b klasės mokiniai dalyvavo pirmoje finansinio raštingumo edukacinėje pamokoje „Iš kur atsiranda pinigai?“.

2b ir 3b klasės mokiniai dalyvavo pirmoje finansinio raštingumo edukacinėje pamokoje „Iš kur atsiranda pinigai?“. Edukacinį užsiėmimą nuotoliniu būdu vedė Swedbank atstovė Ieva. Mokiniai sužinojo, kokiais pinigais pirkdavo ir parduodavo žmonės senovėje, kada ir kur atsirado pirmieji pinigai bei susipažino su įvairių šalių valiuta. Buvo labai aktualu ir smagu patiems paskaičiuoti, kiek kainuotų pietūs šeimai arba kiek kainuotų vieną kartą visai šeimai nueiti į kiną. Padiskutavo ir apie tai, ką reiškia skolintis ir grąžinti, kaip taupyti norint nusipirkti išsvajotą daiktą ir kt. Po pamokėlės vaikai suprato, kad pinigai yra uždirbami, o ne tiesiog gaunami. Mokytojos Jolanta ir Jūratė

Skip to content