Angelai daugeliui asocijuojasi su meile ir džiaugsmu. Gruodžio 16 d. 2b klasės mokiniai kartu su keramike Jurgita Čiplyte lipdė iš molio angelus. Savo angelus – sargus, pasiuntinius nešančius gerą žinią, saugančius nuo blogio ir nesėkmių. Angelai yra dvasinės būtybės, tai išvaizdos tiesiogine prasme neturi, tačiau kadangi angelai neretai yra žinių nešėjai žmonėms, dažniausiai vaizduojami žmogišku pavidalu. Antrokų nuostabūs angelai buvo sukurti įvairių formų ir spalvų. Tikime, kad mūsų angelai visiems žmonėms Šventų Kūčių ir Kalėdų proga atneš stebuklingų minčių, idėjų, šventišką nuotaiką, šypsenų, meilės, laimės atradimų džiaugsmo, gausos ir daug vilčių.

Šiltai,

2b klasės mokiniai, mokytoja Jolanta ir tėveliai.