Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

„Darnios mokyklos“ programos 2021–2022 m. m. baigiamoji konferencija

2022 m. spalio 13–14 dienomis Vilniuje vyko Sostinės vaikų ir jaunimo centro surengta respublikinė konferencija.

13 dieną pristatyti „Erasmus+“ KA2 projekto „Šuolis link darnaus gyvenimo stiliaus“ pasiekti tikslai ir sukurtas skaitmeninis įrankis – įsivertinimo platforma mokiniams nuo 15 metų, ja gali naudotis visos mokyklos. Visi konferencijos dalyviai, dirbdami grupėmis (pareigos: mokytojas, administracijos atstovas ir mokinys), praktiškai išbandė platformą, aptarė rezultatus.

14 dieną dalyviai išklausė pranešimus apie tvarumo aktualijas, praėjusių 2021–2022 m. m. „Darnios mokyklos“ programos sezono apžvalgą. Mokyklos pasidalijo gerąja patirtimi. Vėl buvo padirbėta grupėmis tvarumo tema, atliktos užduotys pristatytos kolegoms. Organizatoriai pristatė naujo „Darnios mokyklos“ programos sezono reikalavimus, naujoves.

Konferencijos pabaigoje įteikti žali, sidabriniai ir auksiniai diplomai už praėjusio sezono rezultatus.

Mūsų progimnazija apdovanota sidabriniu diplomu. Labai džiaugiamės šiuo įvertinimu, dėkojame visai bendruomenei už aktyvų dalyvavimą programos veiklose.

2022–2023 m. m. vėl žadame rengti planą ir dalyvauti „Darnios mokyklos“ programoje, kviesime visus aktyviai prisidėti prie įvairios veiklos.

Parengė Aurelija Butvilienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui, „Darnios mokyklos“ programos koordinatorė

 

Skip to content