Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

KUR GYVENA ARCHITEKTŪRA?

Lapkričio 24 – gruodžio 1 dienomis mūsų mokiniai ir mokytojai dalyvavo vaikų festivalyje ,,Kur gyvena architektūra?“  Mokiniai turėjo unikalią galimybę pademonstruoti gebėjimus įgytus progimnazijos architektūros modulio pamokose. Kūrybinėse dirbtuvėse vaikai mokėsi kurti žaliuosius fasadus.Mokiniams labai patiko lego modelių kūrėjo Roko Miškiūno edukacija, kurios metu jie mokėsi lego kūrimo principų ir galėjo patys kurti pastatus programine įranga. Vaikai tapo festivalio  konkurso „Mano svajonių namas“ I,  II, III vietos nugalėtojais, įteiktos 4 nominacijos ir 5 padėkos už dalyvavimą.

Baigiamajame festivalio renginyje, kuris vyko A. ir P. Galaunių namuose-muziejuje, progimnazijos vadovė Rūta Songailienė ir dailės mokytoja Ramunė Misiūnienė dalinosi architektūrinio ugdymo patirtimi diskusijoje ,,Kaip modernizmo architektūrą pristatyti vaikams ir jaunimui?“ (ją inicijavo festivalio globėja Lietuvos nacionalinė UNESCO komisija).
Dėkojame organizatoriams už puikų architektūros festivalį Kaune ir labai džiaugiamės, kad subūrė architektūrinio ugdymo bendraminčius!

Skip to content