Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

SVEIKINAME!

Mūsų progimnazijos iniciatyva „Arbatos pertrauka“ tapo projekto „LIETUVOS GALIA“ nugalėtoja iniciatyvų kategorijoje „Stipri Lietuva“!

Sveikiname visą bendruomenę!

Džiaugiamės, kad Kauno miestas Lietuvos Prezidento inicijuotam projektui “Lietuvos galia” pateikė net 38 pilietines iniciatyvas!
Į antrąjį etapą pateko ir gruodžio 9 d. baigiamajame renginyje Prezidentūroje  dalyvavo 6 miesto ugdymo įstaigos: KTU Vaižganto progimnazija, Kauno „Saulės“ gimnazija,  Kauno lopšelis-darželis „Linelis”, Kauno Jono Basanavičiaus gimnazija, Kauno Prano Daunio ugdymo centras, Kauno lopšelis-darželis „Vilnele”. Šalies Prezidentas nominavo dvi Kauno miesto ugdymo įstaigas – „Saulės” gimnaziją ir KTU Vaižganto progimnaziją.
Dalyviams šis projektas suteikė galimybę pažinti susitelkusias, draugiškas, atsakingas Lietuvos bendruomenes. Ir visai nesvarbu, kur gyveni – mieste ar vienkiemyje, svarbiausia yra nuostata, kad GALIME susitelkti ir įgalinti kiekvieną bendruomenės narį prasmingai veikti savo kaimyno, savo kaimo, savo miesto ir savo šalies labui.
Geranoriškose ir veikiančiose bendruomenėse yra tikroji Lietuvos galia!

Daugiau informacijos:
Skip to content