Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

PARTIZANŲ DAINŲ FESTIVALIS

Gruodžio 1 d. Druskininkuose vyko 13-asis partizanų dainų festivalis „Laisvės kelias“. Jį rengia Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro Druskininkų rezistencijos ir tremties muziejus kartu su  Druskininkų Atgimimo mokykla. Šio renginio tikslas – išsaugoti ir puoselėti 1944–1953 metais vykusio partizaninio karo kultūrinį paveldą.
Festivalyje Kauną puikiai reprezentavo mūsų progimnazijos vokalinė instrumentinė grupė (mokytojas Vygintas Venclovas) ir Generolo Povilo Plechavičiaus kadetų licėjaus ugdytinė Mėja Motekaitytė (mokytoja Laura Šimaitytė-Valaitienė).
Tikimės, kad festivalio metu prasidėjusi abiejų mokyklų muzikinė draugystė išaugs į tvarią, mokinių patriotiškumą ugdančią bendrystę.
Dėkojame mokiniams ir mokytojams už prasmingą muzikinę pilietiškumo pamoką!

Skip to content