Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

MOKINIŲ TARYBOS NAUJIENOS: DRAUGO DIENA PROGIMNAZIJOJE

Lapkričio 29 dieną minima DRAUGO diena. Pirmadienio rytą prie įėjimų visus pasitiko vyriausi mokinių tarybos nariai bei soc. pedagogės ir klijavo linksmus lipdukus, kad mokiniai jaustų dėmesį, draugystę, vyresniųjų globą. Tą dieną mokiniai išsirinko slaptą draugą ir jam paslapčia darė gerus darbus. Mokiniai, apsirengę vienodus drabužius (draugai-dvyniai), galėjo būti be mokyklinių uniformų. Mokytojai per pamokas organizavo draugišką mokinių darbą grupėmis. Vaiko gerovės komisijoje septintokas Mantvydas Valeika pristatė vaikinų inicijuoto tyrimo apie vaikų savijautą mokykloje rezultatus ir pateikė mokinių tarybos siūlymus problemoms spręsti. Buvo įdomi, jauki ir prasminga diena mokykloje.

Skip to content