Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Pirmasis Erasmus+ KA2 Daugiašalės mokinių partnerystės projekto susitikimas Lietuvoje

2017 metų rugsėjo 27-29 dienomis Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijoje vyko pirmojo „Erasmus+“ KA2 tarpmokyklinių strateginių partnerysčių projekto „Let’s become Mathematicians, shall we?” („Tapkime matematikais, ar sugebėsime?“) susitikimo renginiai.
Projekto tikslas – pagerinti mokinių loginį-matematinį intelektą, tokiu būdu veiksmingai prisidedant prie matematikos nepažangumo bei atitinkamų įgūdžių, tokių kaip mintinio skaičiavimo, logiškų samprotavimų, problemų sprendimo ir gebėjimo mąstyti abstrakčiais būdais, mažinimo.
Mūsų progimnazijos mokiniai svečius iš keturių Europos valstybių (Portugalijos, Vengrijos, Italijos bei Norvegijos) pasveikino trumpu koncertu. Svečiai lankėsi pamokose, bendravo su moksleiviais bei apžiūrėjo jų darbus, muziejuje susipažino su mokyklos istorija, aptarė „Erasmus+“ projekto veiklas dvejiems metams. Po įtemptos darbo dienos projekto partneriai turėjo galimybę pasivaikščioti po Kauno senamiestį, pasigrožėti rudenėjančiu Kaunu.
Rugsėjo 29 dieną su svečiais vykome į Nemuno deltos regioninį parką, kurio kraštovaizdis itin turtingas. Pakeliui sustojome prie Raudonės pilies ir, įkopę į jos bokštą, grožėjomės atsiveriančiais vaizdais. Lankėmės Kintuose, Mingės kaime, Rusnės saloje. Atvykę į Rusnės salą susipažinome su Mažosios Lietuvos kulinarinio paveldo patiekalu – rūkytu karšiu, išgirdome, kaip jis ruošiamas, paragavome.
Džiaugėmės galėdami pristatyti projekto partneriams savo šalį, miestą, mokyklą.
Linkime visiems projekto dalyviams įdomių veiklų, daug įspūdžių ir geros nuotaikos!
Erasmus+ KA2 tarpmokyklinių strateginių partnerysčių projekto „Let’s become Mathematicians, shall we?” darbo grupė

Mokinių priėmimas

Skip to content