Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Praleidžiu progą pasityčioti

„Vaikų linija“ kovo mėnesį skelbia Sąmoningumo didinimo mėnesiu.

Šiemet daugiau dėmesio bus skiriama patyčių iniciatoriams, aiškinantis noro tyčiotis priežastis ir pasiūlant būdų, kaip savo stiprias emocijas išreikšti neskaudinant kitų. Dar sausį „Vaikų linijos“ kampanija BE PATYČIŲ pakvietė 5–8 ir 9–12 klasių mokinius dalyvauti konkurse „Praleidžiu progą pasityčioti“.

Šio konkurso dalyviais tapo ir KTU Vaižganto progimnazijos 6–7 klasių mokiniai. Per integruotą dailės pamoką, kurią vedė dailės mokytoja Ramunė Misiūnienė ir socialinė pedagogė Asta Stasionienė, mokiniai atliko „Vaikų linijos“ parengtą interaktyvųjį testą „Įveik patyčias“, piešė, kūrė frazes, kurios padeda susilaikyti nuo patyčių. Pamokos pabaigoje mokiniai gavo vardinius diplomus.

Džiaugiamės vaikų aktyvumu ir dalijamės jų darbais. 

Mokinių priėmimas

Skip to content