Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

Progimnazijos akcija „Gilė“

Žiūrint į mokyklos kieme nuo ąžuolų krintančias giles, kilo mintis pririnkti jų Lietuvos zoologijos sodo gyventojams. Sodo darbuotojai labai apsidžiaugė. Dauguma žvėrelių ir paukščių mėgsta giles ir jų trūksta maitinimui.

Todėl spalį paskelbėme akciją „Gilė“ ir pakvietėme dalyvauti visą mokyklos bendruomenę. 5–8 klasių mokiniai kartu su fizinio ugdymo, gamtos ir žmogaus, geografijos mokytojais rinko giles mokyklos kieme. Giliukų pririnko apie 200 kilogramų. Pradinių klasių mokytojos giles rinkti paragino ne tik savo mokinius, bet ir jų tėvelius. Visi kartu jie pririnko apie 300 kilogramų labai gražių ąžuolų vaisių. Visos gilės jau nuvežtos į zoologijos sodą.

Darbuotojai širdingai dėkoja už pagalbą sodo gyventojams.

Parengė Aurelija Butvilienė, Jūratė Valančauskienė , akcijos koordinatorės

Skip to content