Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazija

STEAM Konstravimo ir Anglų kalbos integracija

 

KTU Vaižganto progimnazijoje, praktikos savaitės veiklų metu, 5d, 6a ir 6b anglų kalbos klasių pogrupiai kartu su savo mokytoja E.Grinkevičiene kūrė savo svajonių namus, konstravo ateities mašinas ir leido vaizduotei plaukti pristatant savo drabužių kolekcijas. Šios praktinės veiklos ne tik leido mokiniams atitrūkti nuo kasdieninio ir įprasto ugdymo proceso bei padarė jį įdomesniu, bet ir leido lavinti kūrybiškumą, skatinti patirtinį mokymąsi bei suvokimą, kad kiekvienas mes esame kūrėjai, tik reikia šiek tiek noro ir paskatinimo tai daryti. Progimnazistai itin džiaugėsi savo atskleistais, unikaliais gebėjimais konstruoti, modeliuoti, piešti ir sukurti, taikydami įvairias technikas: piešė ranka, projektavo „Minecraft“ ir kitose platformose. Jie  pasijuto ne tik esą maži inžinieriai ar kūrėjai, bet ir savo gyvenimų kalviai. Kviečiame ne tik pasižvalgyti  ir įvertinti, bet ir panaudoti praktiškai!

 Eglė Grinkevičienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui
Skip to content